O nas
main_img

Nasza firma rozpoczęła swą działalność w 1994 r. Początki były bardzo skromne. Jednak z upływem kolejnych lat przybywało nam doświadczenia, a to przełożyło się na jakość wykonywanych przez nas usług. W tym czasie zyskaliśmy zaufanie coraz większej rzeszy klientów, a to pozwoliło nam na dalszy rozwój firmy: zaangażowanie środków finansowych i zatrudnienie wykwalifikowanej kadry.

W ciągu wielu lat, spośród wielu osób, zatrudnionych w naszym zespole, udało nam się dobrać i wyszkolić doskonałą kadrę pracowników, posiadających umiejętności i wiedzę pozwalające na wykonywanie usług na najwyższym poziome. Aktualnie posiadamy pięć brygad wykonawczych oraz zespół zaopatrzeniowo-logistyczny, które są w stanie zorganizować i wykonać około 600m2 jastrychów cementowych w ciągu jednej zmiany.

main_img

W trosce o środowisko naturalne oraz konieczności obniżania kosztów produkcji, nasze brygady pracują na najnowszych, dostępnych na rynku, agregatach niemieckiej firmy BRINKMAN oraz nowoczesnym taborze pojazdów dostawczych i ciężarowych. Sprzęt ten serwisujemy w autoryzowanych punktach obsługi, co zapewnia bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych usług.

Zakres świadczonych przez nas usług pozwala na kompleksową obsługę naszych klientów oraz ich minimalne zaangażowanie w proces produkcji. Wykwalifikowana kadra oraz bezawaryjny i niezawodny sprzęt to idealne połączenie. Dzięki temu nasz klient może oczekiwać od nas wykonania usługi na najwyższym poziomie, a także profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru odpowiednich materiałów i indywidualnego dostosowania produktu do jego potrzeb.

ul. Wiejska 8
65-609 Zielona Góra
TOL-BUD
Antoni Magiera
e-mail: biuro@posadzki.zgora.pl
facebook